BRANŻE
ID:235288

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: CON/BB/0817

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego,
  • wydawanie/przyjmowanie towaru,
  • pozostałe prace magazynowe.

Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia w postaci premii (stażowa, efektywnościowa, frekwencyjna, transportowa),
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • szereg benefitów dla pracowników (m.in karta chip na napoje i przekąski z automatu, zajęcia językowe np. z języka angielskiego, paczki dla dzieci na Mikołaja, owoce w każdy czwartek, karta MultiSport)
  • możliwość przejęcie po 3 miesiącach bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.