BRANŻE
ID:231976

Magazynier (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: M/WAW/0417
Stryków

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu,
  • prawidłowe oznakowanie towaru i miejsca składowania,
  • montaż zgodnie z wytycznymi,
  • wydawanie wytworzonych produktów materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych.
  • prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań,
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,
  • czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość ogólnych zagadnień z zakresu logistyki,
  • doświadczenie w pracy ze skanerem,
  • uprawnienie do prowadzenia wózków widłowych,
  • doświadczenie zawodowe w magazynie wysokiego składu,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • sumienność, rzetelność.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prywatną opiekę medyczną,
  • miejsce pracy: Stryków,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie przez agencje pracy.