BRANŻE
ID:216229

Magazynier

Opis stanowiska:

Opis stanowiska pracy

ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Załadunku oraz rozładunku paczek na magazynie jednej z firm kurierskich na terenie Niemiec/ okolice Drezna

Paczki mogą posiadać wagę od 100 gr do 31,50 kg

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • wynagrodzenie 8,50€ brutto/h
  • niemiecka umowa o pracę oraz ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • zorganizowany bezpłatny transport ,
  • zorganizowany nocleg (opłata 6,50€ za dobę, od kwietnia 6,00€)
  • rozmowy rekrutacyjne we Wrocławiu

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 22.03.2015r., na min. 3 miesiące, preferowany dłuższy pobyt,
  • znajomość języka nie jest wymagana,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • dbałość o estetykę wykonywanej pracy,