BRANŻE
ID:236700

Logistics Project Specialist

Numer referencyjny: a0t5800000FZ3wNAAT

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki:
  • przygotowywanie i wdrażanie nowych projektów,
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami w kraju i za granicą (m.in. przeprowadzanie zmian dostawców, analiza wskaźników efektywności zakupów i logistyki, zapewnienie materiału produkcyjnego w firmie, poszukiwanie oszczędności w firmie),
  • analizowanie trendów cenowych i poszukiwanie nowych dostawców,
  • ulepszanie i wdrażanie nowych rozwiązań w ramach zakupów i logistyki oraz nadzorowanie łańcucha dostaw,
  • przygotowywanie i weryfikowanie umów, ocena dostawców, rozliczanie faktur,
  • udział w procesach doskonalenia zespołu wewnątrz firmy w ramach dostawców i zintegrowanego systemu logistycznego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub zarządzania projektami,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy oraz przygotowywanie dokumentacji operacyjnej w języku angielskim),
  • praktyczna umiejętność zarządzania projektami w czasie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zorientowanie na kompleksową realizację zadań logistycznych oraz terminowość ich realizacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności: analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności obsługi komputera w tym pakietu Office i podobnych.
Oferujemy:
  • możliwość uczestnictwa w bardzo ciekawym i innowacyjnym projekcie biznesowym z branży logistycznej na terenie Elbląga (uczestnictwo w projekcie otwarcia nowego oddziału firmy),
  • stabilne warunki zatrudnienia na czas trwania kontraktu z możliwością kontynuacji współpracy z firmą po zakończeniu pierwszych faz trwania projektu,
  • niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy,
  • możliwość zdobycia umiejętności i kwalifikacji związanych z pracą w międzynarodowym środowisku,
  • współpracę w grupie osób otwartych i zaangażowanych w swoją pracę,
  • szkolenie wdrażające pod okiem doświadczonych specjalistów z branży,
  • miejsce pracy: Elbląg.

Obowiązki:przygotowywanie i wdrażanie nowych projektów,
prowadzenie negocjacji z dostawcami w kraju i za granicą (m.in. przeprowadzanie zmian dostawców, analiza wskaźników efektywności zakupów i logistyki, zapewnienie materiału produkcyjnego w firmie, poszukiwanie oszczędności w firmie),
analizowanie trendów cenowych i poszukiwanie nowych dostawców,
ulepszanie i wdrażanie nowych rozwiązań w ramach zakupów i logistyki oraz nadzorowanie łańcucha dostaw,
przygotowywanie i weryfikowanie umów, ocena dostawców, rozliczanie faktur,
udział w procesach doskonalenia zespołu wewnątrz firmy w ramach dostawców i zintegrowanego systemu logistycznego.

Wymagania:wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub zarządzania projektami,
min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy oraz przygotowywanie dokumentacji operacyjnej w języku angielskim),
praktyczna umiejętność zarządzania projektami w czasie,
bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zorientowanie na kompleksową realizację zadań logistycznych oraz terminowość ich realizacji,
wysoko rozwinięte umiejętności: analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, komunikacyjne i interpersonalne,
umiejętności obsługi komputera w tym pakietu Office i podobnych.

Oferujemy:możliwość uczestnictwa w bardzo ciekawym i innowacyjnym projekcie biznesowym z branży logistycznej na terenie Elbląga (uczestnictwo w projekcie otwarcia nowego oddziału firmy),
stabilne warunki zatrudnienia na czas trwania kontraktu z możliwością kontynuacji współpracy z firmą po zakończeniu pierwszych faz trwania projektu,
niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy,
możliwość zdobycia umiejętności i kwalifikacji związanych z pracą w międzynarodowym środowisku,
współpracę w grupie osób otwartych i zaangażowanych w swoją pracę,
szkolenie wdrażające pod okiem doświadczonych specjalistów z branży,
miejsce pracy: Elbląg.