BRANŻE
ID:233647

Lider Zespołu

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Lider Linii
w Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej
Miejsce pracy: Kargowa

  • Zarządzanie zespołem pracowników w celu wykonania na czas zaplanowanej produkcji, z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa, ochrony środowiska, jakości oraz kosztów
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wyników obszaru
  • Rozwijanie podległego zespołu, aby sprostać postawionym celom
  • Współpraca z innymi liderami oraz działami pomocniczymi
  • Rozliczanie materiałów w systemie SAP
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji

  • Ukończonych studiów wyższych kierunkowych: technicznych lub technologicznych
  • Umiejętności planowania i przewidywania, analizy i wyciągania wniosków
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Znajomości obsługi komputera – programy: WORD, Excel, Power Point, Outlook
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy

    • Umowę o pracę na okres próbny, docelowo umowę na czas nieokreślony
    • Możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej
    • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska
    • Bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)
    • Możliwość rozwoju w strukturze firmy

    Lider Linii
    Miejsce pracy: Kargowa