BRANŻE
ID:236994

Liczarz/Pracownik inwentaryzacji (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZMnGAAX

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Siechnice

Obowiązki:
  • proste czynności przy zliczaniu towaru, w oparciu o arkusz inwentaryzacyjny.
Wymagania:
  • dokładność,
  • możliwość podjęcia pracy w godzinach 12-16, 13-17.
Oferujemy:
  • pracę na rzecz uznanej, międzynarodowej firmy z branży logistycznej,
  • pracę w spokojnych warunkach, w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne zarobki,
  • darmową herbatę i kawę,
  • możliwość pogodzenia pracy z nauką w szkole/studiami,
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie.

Obowiązki:proste czynności przy zliczaniu towaru, w oparciu o arkusz inwentaryzacyjny.

Wymagania:dokładność,
możliwość podjęcia pracy w godzinach 12-16, 13-17.

Oferujemy:pracę na rzecz uznanej, międzynarodowej firmy z branży logistycznej,
pracę w spokojnych warunkach, w przyjaznej atmosferze,
atrakcyjne zarobki,
darmową herbatę i kawę,
możliwość pogodzenia pracy z nauką w szkole/studiami,