BRANŻE
ID:231899

Lektor języka angielskiego

Numer referencyjny: Tychy

Opis firmy:

Lingopro - jesteśmy dostawcą kompleksowych usług językowych

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie zajęć z języka obcego

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • osoba będzie odpowiedzialna zrealizowanie celów metodycznych kursu/ szkolenia, przeprowadzenie zajęć oraz za satysfakcję kursanta z zajęć

ZAKRES ZADAŃ:

  • Prowadzenie zajęć z języka angielskiego
  • Przygotowanie materiałów do zajęć
  • Przeprowadzanie cyklicznych testów
  • Przekazywanie kursantowi informacji zwrotnych na temat efektów nauki

Oczekujemy:

Wykształcenie: wyższe kierunkowe

Doświadczenie:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako lektor angielskiego

Kompetencje:

  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

Oferujemy:

RODZAJ UMOWY: umowa o dzieło/ zlecenie/ własna działalność gospodarcza

CZAS PRACY: ustalany indywidualnie

SZKOLENIA: wsparcie w obszarze rozwoju kompetencji niezbędnych do wykonywania powierzonych prac, szkolenia metodyczne