BRANŻE
ID:239155

Lean Manufacturing Manager

Numer referencyjny: a0t5800000FcPDmAAN

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:
  • prowadzenie projektów mających na celu optymalizację i poprawę efektywności różnych rodzajów procesów w dziale produkcji,
  • prowadzenie programu budowania kompetencji dla personelu w dziale produkcji i zapewnienie zasad spójnego funkcjonowania zasad Lean,
  • przyczynianie się do poprawnej komunikacji i do organizacji wydarzeń integrujących zespoły, promowanie wymiany najlepszych praktyk;
  • uczestnictwo w procesach mapowania i analizowanie procesów biznesowych,
  • proponowanie usprawnień i wsparcie przy nadzorowaniu ich wdrożenia,
  • wdrażanie metodologii związanych z optymalizacją procesów: Six Sigma, Kaizen, Lean Management.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu zarządzania inżynierią produkcji,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość metodologii dotyczącej optymalizacji procesów i narzędzi lean management (5S, Kaizen, Six Sigma, OEE, SMED itp.) w dziale produkcji,
  • mile widziany certyfikat Six Sigma (Yellow, Green lub Black) oraz międzynarodowy certyfikat PMP, PRINCE2 lub IPMA,
  • umiejętność prowadzenia i zarządzania projektami, samodzielność w działaniu, komunikatywność, zorientowanie na cel.
Oferujemy:
  • pracę w dużej organizacji o międzynarodowym kapitale, w jednej z najbardziej rozwijających się branż (lotnictwo),
  • współpracę w doświadczonym gronie specjalistów branżowych,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach optymalizacyjnych,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.

Obowiązki:prowadzenie projektów mających na celu optymalizację i poprawę efektywności różnych rodzajów procesów w dziale produkcji,
prowadzenie programu budowania kompetencji dla personelu w dziale produkcji i zapewnienie zasad spójnego funkcjonowania zasad Lean,
przyczynianie się do poprawnej komunikacji i do organizacji wydarzeń integrujących zespoły, promowanie wymiany najlepszych praktyk;
uczestnictwo w procesach mapowania i analizowanie procesów biznesowych,
proponowanie usprawnień i wsparcie przy nadzorowaniu ich wdrożenia,
wdrażanie metodologii związanych z optymalizacją procesów: Six Sigma, Kaizen, Lean Management.

Wymagania:wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu zarządzania inżynierią produkcji,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
znajomość metodologii dotyczącej optymalizacji procesów i narzędzi lean management (5S, Kaizen, Six Sigma, OEE, SMED itp.) w dziale produkcji,
mile widziany certyfikat Six Sigma (Yellow, Green lub Black) oraz międzynarodowy certyfikat PMP, PRINCE2 lub IPMA,
umiejętność prowadzenia i zarządzania projektami, samodzielność w działaniu, komunikatywność, zorientowanie na cel.

Oferujemy:pracę w dużej organizacji o międzynarodowym kapitale, w jednej z najbardziej rozwijających się branż (lotnictwo),
współpracę w doświadczonym gronie specjalistów branżowych,
możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach optymalizacyjnych,
stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne umożliwiające poszerzenie kwalifikacji zawodowych,
możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje dzięki sumiennej pracy.