BRANŻE
ID:230623

Księgowy/Księgowa (Kudowa-Zdrój)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: K/KUD/1216
Kudowa-Zdrój

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz innych sprawozdań na potrzeby instytucji zewnętrznych,
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
  • nadzór nad obszarem podatkowym w tym sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz sprawozdań GUS, NBP,
  • ewidencja i amortyzacja środków trwałych,
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowo obiegu informacji, kalkulacji kosztów czy zapewniania prawidłowej gospodarki finansowej,
  • współpraca z audytorem podczas badania sprawozdania finansowego, współpraca z urzędami, bankami praz organami podatkowymi,
  • bieżąca analiza kont księgowych,
  • monitorowanie procesów płatniczych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość prawa bilansowego oraz podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie szkoleń,
  • ubezpieczenie na życie,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.