BRANŻE
ID:235735

Księgowy/Księgowa

Numer referencyjny: dlastudenta.pl/KS/2016/10/27

Opis firmy:

Abakus Księgowa Obsługa Przedsiębiorstw istnieje na rynku od 10 lat. Obsługujemy spółki prawa handlowego oraz działalności osób fizycznych z rejonu Katowic, Tychów, Pszczyny i okolic. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzielimy się z naszymi klientami. Pomagamy pracownikom budować doświadczenie zawodowe.

Jeżeli czujesz pasję do rachunkowości i podatków - wybierz NAS!

Zespół Abakus

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych
  • bieżący kontakt i współpraca z klientami zewnętrznymi,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, ZUS, GUS)

Oczekujemy:

  • ukończone studia lub w trakcie studiów o kierunku ekonomicznym,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi programu Symfonia i Optima,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra komunikacja,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość udziału w szkoleniach,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy,
  • wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej prac.