BRANŻE
ID:237266

Księgowa/Księgowy

Numer referencyjny: a0t5800000FZjP0AAL

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice

Obowiązki:
  • księgowanie faktur kosztowych,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym,
  • kontrola rejestrów zakupu,
  • prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT,
  • sporządzanie deklaracji VAT,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych, GUS, NBP,
  • nadzór nad elektronicznym obiegiem dokumentów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - finanse i rachunkowość lub ekonomia,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - ok. 2 lata,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, dokładność, rzetelność, terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • ubezpieczenie na życie,
  • premię roczną.

Obowiązki:księgowanie faktur kosztowych,
weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym,
kontrola rejestrów zakupu,
prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT,
sporządzanie deklaracji VAT,
potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych, GUS, NBP,
nadzór nad elektronicznym obiegiem dokumentów.

Wymagania:wykształcenie wyższe - finanse i rachunkowość lub ekonomia,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - ok. 2 lata,
umiejętność analitycznego myślenia,
komunikatywność, dokładność, rzetelność, terminowość,
umiejętność pracy w zespole,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana.

Oferujemy:konkurencyjne wynagrodzenie,
umowę o pracę,
prywatną opiekę medyczną,
kartę sportową,
ubezpieczenie na życie,
premię roczną.