BRANŻE
ID:237536

Kontroler jakości w dziale spawalni (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Fa76gAAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:
  • sprawdzenie części w przyrządzie inspekcyjnym oraz odbiór wizualny spoin i gotowych złożeń rurowych na zgodność z dokumentacją technologiczną,
  • obsługa wideoskopu oraz pomiary przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • wystawianie dokumentów niezgodności,
  • zachowanie norm jakościowych i standardów BHP.
Wymagania:
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka, spoinomierz, itp.),
  • spostrzegawczość, dobry wzrok oraz zdolności manualne,
  • rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu do przeprowadzani badań wizualnych spoin VT-2.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • pracę dla kobiet i mężczyzn,
  • pracę w stabilnych warunkach - klimatyzowana hala,
  • premie kwartalne i roczną,
  • rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne Medicover,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące kwalifikacje.
UWAGA!!! Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta.

Obowiązki:sprawdzenie części w przyrządzie inspekcyjnym oraz odbiór wizualny spoin i gotowych złożeń rurowych na zgodność z dokumentacją technologiczną,
obsługa wideoskopu oraz pomiary przy użyciu narzędzi pomiarowych,
wystawianie dokumentów niezgodności,
zachowanie norm jakościowych i standardów BHP.

Wymagania:znajomość rysunku technicznego,
umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka, spoinomierz, itp.),
spostrzegawczość, dobry wzrok oraz zdolności manualne,
rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu do przeprowadzani badań wizualnych spoin VT-2.

Oferujemy:zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
brak monotonii pracy,
pracę dla kobiet i mężczyzn,
pracę w stabilnych warunkach - klimatyzowana hala,
premie kwartalne i roczną,
rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport,
ubezpieczenie medyczne Medicover,
ubezpieczenie na życie,
możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące kwalifikacje.