BRANŻE
ID:211608

Konsultant ds. obsługi klienta

Opis firmy:

Money.pl to największe biznesowe medium internetowe w Polsce i dynamicznie rozwijająca się spółka, która wraz z pięcioma spółkami powiązanymi tworzy Grupę Money.pl.

Grupa Money.pl ceni samodzielność pracowników, ich pomysłowość oraz profesjonalizm. Pracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, charakteryzującym się nieformalną kulturą organizacyjną i swobodą w kontaktach, zarówno z szefami, jak i współpracownikami.

Opis stanowiska:

Jeżeli lubisz kontakt z klientem, czujesz się dobrze w sprzedaży telefonicznej, dołącz do zespołu Money.pl!

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów;
  • promowanie i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez portal Money.pl;
  • udział w realizacji kampanii sprzedażowych;
  • udzielanie informacji o aktualnej ofercie produktów i usług.

Oczekujemy:

  • minimum pół roku doświadczenia w pracy w sprzedaży przez call center;
  • umiejętność budowania relacji z klientami;
  • dobra dykcja, swoboda i płynność wypowiedzi;
  • bardzo dobra obsługa komputera;
  • kreatywność i samodzielność;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;
  • osoby posiadające status studenta.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze (10 zł netto/h) oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników;
  • szkolenie z zakresu oferowanych produktów oraz wdrożenie w proces sprzedaży;
  • pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się spółki internetowej - lidera w branży.