BRANŻE
ID:217716

Konsultant ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Firma: Sine Qua Non TS Centrum Telemarketingu

Stanowisko: Konsultant obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. śląskie, Sosnowiec

Data publikacji: 2015-06-11

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center, Obsługa klienta Sprzedaż Telekomunikacja, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZEGO ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO!

Sine Qua Non TS Centrum Telemarketingu Sp. z o.o - Autoryzowany Przedstawiciel Orange Polska S.A. w związku z rozwojem projektów sprzedażowych poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta Biznesowego.

Nie potrafisz jeszcze sprzedawać? U nas się tego nauczysz

Znasz się już na sprzedaży? U nas będziesz mógł podnieść poziom swoich kompetencji i otrzymasz wysokie wynagrodzenie.

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku Konsultanta odpowiedzialna będzie za kontakt z Klientami, sprzedaż i doradztwo w zakresie usług telekomunikacyjnych sieci Orange.

Poszukujemy osób:
- lubiących wyzwania
- ambitnych i konsekwentnych w dążeniu do celu
- zaangażowanych i solidnych, takich na których można polegać
- z pozytywną energią

Oczekujemy:

-  umiejętność obsługi komputera
- łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych
- wysoka kultura osobista
- dbanie o dobry wizerunek Firmy w kontaktach telefonicznych

Oferujemy:

- szkolenia przygotowujące do pracy, prowadzone przez certyfikowanych trenerów
- stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłą atmosferę w Zespole