BRANŻE
ID:215774

Konsultant d/s odszkodowań

Numer referencyjny: DS/2015

Opis firmy:

CENTRUM ODSZKODOWAŃ DRB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Główny cel naszej działalności to pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które reprezentujemy w kontaktach z ubezpieczycielami odpowiedzialnymi za wypłatę odszkodowań. Specjalizujemy się w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, a także tych powstałych w gospodarstwach rolnych, przy czym dokładamy wszelkich starań, by w imieniu naszych klientów uzyskać jak najwyższe odszkodowanie. Jesteśmy również pionierem na rynku dopłat do zaniżonych kosztorysów powypadkowych!

Jako GRUPA EXPERTDRB, dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku, potrafimy szybko i skutecznie ocenić na jakie odszkodowanie może liczyć poszkodowany, z kolei stosowanie przez nas skutecznych metod wdrażania nowych przedstawicieli do pracy jest GWARANCJĄ ponadprzeciętnych zarobków już w pierwszych miesiącach pracy.
Nasze sukcesy w branży odszkodowań powodują, że jesteśmy GRUPĄ, która dynamicznie się rozwija i wciąż poszerza zasięg swojej działalności. Obecnie poszukujemy młodych i ambitnych osób chcących wejść w świat rozwoju osobistego i DUŻYCH ZAROBKÓW!

Opis stanowiska:

Do obowiązków konsultanta będzie należeć:
  • Pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w kompletowaniu potrzebnej dokumentacji;
  • Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami strategicznymi firmy;
  • Pozyskiwanie nowych partnerów;
  • Rekrutacja i zarządzanie zespołem sprzedażowym;

Oczekujemy:

Zaangażowania, konsekwencji, chęci rozwoju i ponadprzeciętnych zarobków!

Oferujemy:

Nasza branża daje szanse na bardzo wysokie zarobki z bardzo prostej przyczyny, mianowicie ilość klientów to ponad 2 miliony na rynku i około 400 tyś nowych rocznie a średnia wysokość roszczenia to 22 345 zł. Sam policz!
Dodatkowo oferujemy:
- finansowanie samochodów;
- liczne konkursy motywacyjne;
- wycieczki i zagraniczne szkolenia;
- dodatkowe PREMIE za uzyskiwane wyniki sprzedażowe;
- szkolenia rozwoju osobistego;
- szkolenia menagerskie dla najlepszych;

Pokaż na co Cię stać i daj sobie szansę zostać menagerem w naszej grupie!