BRANŻE
ID:231558

Konsultant ds. Podatków i Ceł / Stażysta w Zespole Podatków i Ceł

Numer referencyjny: 2017/03_Konsultant / Stażysta

Opis firmy:

  • KDCP Kancelaria Doradztwa Celnego i Podatkowego Rutkowski i Witalis Sp. z o.o. ("KDCP") to ekspercka Kancelaria prawno-podatkowa i firma doradcza.
  • KDCP specjalizuje się w doradztwie celnym oraz podatkowym w wybranych obszarach (VAT, akcyza, opłata paliwowa, podatek od nieruchomości, postępowania celne i podatkowe) oraz świadczy usługi prawne.
  • Współpracujemy z Klientami z różnych branż, reprezentujących polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa, w tym także największe przedsiębiorstwa działające na terytorium Polski.
  • Więcej informacji o KDCP na stronie internetowej Kancelarii: www.kdcp.pl

Opis stanowiska:

  • Konsultant ds. Podatków i Ceł
  • Stażysta w Zespole Podatków i Ceł

Oczekujemy:

  • Ukończenia studiów na kierunku Prawo lub realizację studiów co najmniej na IV - V roku kierunku Prawa
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz precyzyjnej prezentacji wniosków,
  • Umiejętności kreatywnego i niestandardowego myślenia,
  • Zainteresowania tematyką doradztwa podatkowego lub celnego,
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku Konsultanta w pełnym lub ograniczonym wymiarze czasu pracy albo płatny staż z możliwością nawiązania stałej współpracy po zakończeniu stażu,
  • Udział w interesujących projektach z zakresu doradztwa celnego i podatkowego - rozwijających wiedzę merytoryczną i umiejętności praktyczne,
  • Bezpośrednią współpracę z Doradcami podatkowymi i Prawnikami, będącymi uznanymi ekspertami w swoich dziedzinach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Udział w szkoleniach i spotkaniach organizowanych przez KDCP,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w Zespole,
  • Indywidualne podejście do kandydata.