BRANŻE
ID:239471

Konstruktor (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000FckzoAAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Bolesławiec

Obowiązki:
  • projektowanie elementów hydrauliki siłowej (siłowników hydraulicznych, pomp),
  • projektowanie oprzyrządowania technologicznego,
  • projektowanie stanowisk montażowych i kontrolnych dla poszczególnych etapów produkcji,
  • uzgadnianie projektów z działem przygotowania produkcji i produkcji.
Wymagania:
  • ukończone studia o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • biegłość w rysunku technicznym i obliczeniach inżynierskich,
  • znajomość technologii wykonania - obróbka skrawaniem, proces spawalniczy, proces montażu,
  • znajomość FMEA,
  • umiejętność pracy w systemach CAD. Preferowana znajomość CATIA V5,
  • znajomość języka niemieckiego, (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem).
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie (lokalizacja: okolice Bolesławca),
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w młodym, szybko rozwijającym się zespole inżynierów,
  • motywujący system wynagradzania,
  • program szkoleń,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:projektowanie elementów hydrauliki siłowej (siłowników hydraulicznych, pomp),
projektowanie oprzyrządowania technologicznego,
projektowanie stanowisk montażowych i kontrolnych dla poszczególnych etapów produkcji,
uzgadnianie projektów z działem przygotowania produkcji i produkcji.

Wymagania:ukończone studia o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
biegłość w rysunku technicznym i obliczeniach inżynierskich,
znajomość technologii wykonania - obróbka skrawaniem, proces spawalniczy, proces montażu,
znajomość FMEA,
umiejętność pracy w systemach CAD. Preferowana znajomość CATIA V5,
znajomość języka niemieckiego, (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:pracę w stabilnej firmie (lokalizacja: okolice Bolesławca),
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w młodym, szybko rozwijającym się zespole inżynierów,
motywujący system wynagradzania,
program szkoleń,
możliwość rozwoju zawodowego.