BRANŻE
ID:237563

Konserwator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FaBmeAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Obowiązki:
  • naprawa maszyn i urządzeń w zakładzie w Brzegu Dolnym,
  • informowanie przełożonego o awariach sprzętu,
  • szybkie i sprawne usuwanie usterek i awarii,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji stanowisk produkcyjnych,
  • nadzór nad terminami, jakością przeglądów oraz serwisem maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad pracą kotłowni.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne: preferowane automatyk,
  • minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi maszyn, urządzeń,
  • uprawnienia do obsługi kotła parowego, urządzeń ciśnieniowych, gazowych, elektrycznych lub chęć zdobycia takich uprawnień,
  • wyrobiona książeczka sanepid (nie musi być aktualna),
  • sprawność manualna,
  • chęć do pracy, zaangażowanie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne zarobki oraz premie,
  • pracę w Brzegu Dolnym,
  • współpracę z dużą, międzynarodową firmą,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę na rzecz jednego z liderów branży tekstylnej.

Obowiązki:naprawa maszyn i urządzeń w zakładzie w Brzegu Dolnym,
informowanie przełożonego o awariach sprzętu,
szybkie i sprawne usuwanie usterek i awarii,
wykonywanie przeglądów i konserwacji stanowisk produkcyjnych,
nadzór nad terminami, jakością przeglądów oraz serwisem maszyn i urządzeń,
nadzór nad pracą kotłowni.

Wymagania:wykształcenie średnie techniczne: preferowane automatyk,
minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku,
umiejętność obsługi maszyn, urządzeń,
uprawnienia do obsługi kotła parowego, urządzeń ciśnieniowych, gazowych, elektrycznych lub chęć zdobycia takich uprawnień,
wyrobiona książeczka sanepid (nie musi być aktualna),
sprawność manualna,
chęć do pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku,
atrakcyjne zarobki oraz premie,
pracę w Brzegu Dolnym,
współpracę z dużą, międzynarodową firmą,
przyjazną atmosferę w pracy,
pracę na rzecz jednego z liderów branży tekstylnej.