BRANŻE
ID:239029

Kierownik oddziału sprzedaży e-commerce

Numer referencyjny: a0t5800000Fc8YwAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Warszawa, Gdańsk

Obowiązki:
  • jako kierownik oddziału będziesz nadzorować oraz współpracować z 25-osobowym zespołem,
  • swoją kreatywność oraz zdolności organizacyjne wykorzystasz we wspieraniu poszczególnych działów firmy (Customer-Service, Product/Purchase, Content/Marketing),
  • będziesz doskonale znał swój zespół pracowników, wiedział w jaki sposób motywować każdego członka zespołu, oraz dołożysz wszelkich starań by każdemu z pracowników zagwarantować rozwój w strukturach naszej firmy,
  • będziesz odpowiedzialny za planowanie zatrudnienia oraz rekrutację,
  • dzięki posiadaniu obszernej wiedzy z zakresu e-commerce staniesz się autorytetem w kwestiach technicznych.
Wymagania:
  • czujesz się pewnie na stanowisku kierowniczym, potrafisz motywować, zarażać pasją, a Twoja optymistyczna i otwarta postawa udziela się innym,
  • lubisz poszukiwać nowych rozwiązań i nie boisz się nowych wyzwań,
  • posiadasz doświadczenie w segmencie e-commerce na stanowiskach kierowniczych,
  • władasz biegle językiem niemieckim, na tyle, że nie sprawia Ci problemów płynna komunikacja biznesowa w tym języku,
  • posiadasz naturalne zdolności przywódcze, dzięki którym każdy z pracowników będzie znał swoje prawa, obowiązki przy czym będziesz czerpał wiele satysfakcji z budowania ducha zespołu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na stanowisku kierowniczym bezpośrednio przez naszego Klienta (posiadającego swój oddział w Bydgoszczy), w młodym zespole i fascynującej, stale rozwijającej się branży,
  • bezpośrednią współpracę z dyrekcją firmy i szerokie, jasno określone możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w nowoczesnym biurze w Bydgoszczy, w którym nigdy nie zabraknie Ci świeżych owoców i napojów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dla osób zamieszkujących w tej chwili inny zakątek Polski/świata pakiet relokacyjny.

Obowiązki:jako kierownik oddziału będziesz nadzorować oraz współpracować z 25-osobowym zespołem,
swoją kreatywność oraz zdolności organizacyjne wykorzystasz we wspieraniu poszczególnych działów firmy (Customer-Service, Product/Purchase, Content/Marketing),
będziesz doskonale znał swój zespół pracowników, wiedział w jaki sposób motywować każdego członka zespołu, oraz dołożysz wszelkich starań by każdemu z pracowników zagwarantować rozwój w strukturach naszej firmy,
będziesz odpowiedzialny za planowanie zatrudnienia oraz rekrutację,
dzięki posiadaniu obszernej wiedzy z zakresu e-commerce staniesz się autorytetem w kwestiach technicznych.

Wymagania:czujesz się pewnie na stanowisku kierowniczym, potrafisz motywować, zarażać pasją, a Twoja optymistyczna i otwarta postawa udziela się innym,
lubisz poszukiwać nowych rozwiązań i nie boisz się nowych wyzwań,
posiadasz doświadczenie w segmencie e-commerce na stanowiskach kierowniczych,
władasz biegle językiem niemieckim, na tyle, że nie sprawia Ci problemów płynna komunikacja biznesowa w tym języku,
posiadasz naturalne zdolności przywódcze, dzięki którym każdy z pracowników będzie znał swoje prawa, obowiązki przy czym będziesz czerpał wiele satysfakcji z budowania ducha zespołu.

Oferujemy:zatrudnienie na stanowisku kierowniczym bezpośrednio przez naszego Klienta (posiadającego swój oddział w Bydgoszczy), w młodym zespole i fascynującej, stale rozwijającej się branży,
bezpośrednią współpracę z dyrekcją firmy i szerokie, jasno określone możliwości rozwoju zawodowego,
pracę w nowoczesnym biurze w Bydgoszczy, w którym nigdy nie zabraknie Ci świeżych owoców i napojów,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dla osób zamieszkujących w tej chwili inny zakątek Polski/świata pakiet relokacyjny.