BRANŻE
ID:238658

Kierownik oddziału (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FbXxdAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Oława, Wrocław, Brzeg

Data publikacji: 2018-02-23

Branża: Organizacja / Zarządzanie

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy, poprzez budowanie dobrych relacji i utrzymywanie stałego kontaktu, w celu pozyskania nowych zleceń,
  • pozyskiwanie nowych klientów, w celu rozwoju biznesu, przeprowadzanie procesu sprzedaży,
  • zarządzanie pracą podległego oddziału poprzez przydzielanie zadań poszczególnym pracownikom, w zakresie realizacji zleceń od klientów,
  • wyznaczanie podległym pracownikom celów jakościowych i ilościowych, motywowanie do osiągania celów oraz egzekwowanie ich realizacji,
  • udzielanie merytorycznego wsparcia zespołowi w zakresie prawa pracy oraz obsługi klienta i pracowników tymczasowych,
  • zarządzanie administracyjne podległymi biurami, współtworzenie budżetu biur, analiza wydatków i kontrola kosztów.
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym,
  • doświadczenie w sprzedaży usług (najlepiej z zakresu HR),
  • doświadczenie w agencji pracy tymczasowej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość podstaw prawa pracy,
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych wykorzystywanych w rekrutacji,
  • silna orientacja na wyniki i umiejętność ustalania priorytetów,
  • gotowość do podróży służbowych.
Oferujemy:
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia),
  • samochód do celów służbowych,
  • narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • prywatne ubezpieczenie na życie,
  • kartę sportową.

Obowiązki:rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy, poprzez budowanie dobrych relacji i utrzymywanie stałego kontaktu, w celu pozyskania nowych zleceń,
pozyskiwanie nowych klientów, w celu rozwoju biznesu, przeprowadzanie procesu sprzedaży,
zarządzanie pracą podległego oddziału poprzez przydzielanie zadań poszczególnym pracownikom, w zakresie realizacji zleceń od klientów,
wyznaczanie podległym pracownikom celów jakościowych i ilościowych, motywowanie do osiągania celów oraz egzekwowanie ich realizacji,
udzielanie merytorycznego wsparcia zespołowi w zakresie prawa pracy oraz obsługi klienta i pracowników tymczasowych,
zarządzanie administracyjne podległymi biurami, współtworzenie budżetu biur, analiza wydatków i kontrola kosztów.

Wymagania:doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym,
doświadczenie w sprzedaży usług (najlepiej z zakresu HR),
doświadczenie w agencji pracy tymczasowej,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
znajomość podstaw prawa pracy,
znajomość narzędzi rekrutacyjnych wykorzystywanych w rekrutacji,
silna orientacja na wyniki i umiejętność ustalania priorytetów,
gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:możliwość poszerzania swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
umowę o pracę,
wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia),
samochód do celów służbowych,
narzędzia pracy (komputer, telefon),
prywatną opiekę medyczną,
prywatne ubezpieczenie na życie,
kartę sportową.