BRANŻE
ID:235184

Kelner /kelnerka w Restauracji Prowincja w Supraślu

Firma: Restauracja Prowincja w Supraślu

Stanowisko: Kelner Kelnerka

Miejsce pracy: woj. podlaskie, Supraśl

Data publikacji: 2017-08-08

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Restauracja Prowincja to nowe miejsce na kulinarnej mapie Podlasia. Znajduje się w zabytkowym budynku Domu Ludowego w Supraślu. Właściciele: Anna i Michał Arciszewscy stawiają na prostotę i bardzo dobre jedzenie. Oprócz kulinariów w Prowincji można posłuchać bardzo niestandardowej muzyki, uczestniczyć w niepowtarzalnych koncertach, powyginać śmiało ciało podczas potańcówek, podziwiać ciekawe prace m.in. absolwentów Liceum Plastycznego czy lokalnych artystów.

Opis stanowiska:

Restauracja PROWINCJA w Supraślu (budynek Domu Ludowego) poszukuje pracowitych, uśmiechniętych ludzi z głową pełną pomysłów, którzy chcą pracować jako:

kelner/ kelnerka

Zadania:

  • obsługa gości restauracji
  • przygotowywanie napojów dla gości restauracji
  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Oczekujemy:

Zależy nam na skompletowaniu stałego, szanującego się wzajemnie zespołu
  • Oczekujemy zapału i energii do pracy.
  • Znajomość języków obcych mile widziana

Oferujemy:

  • Gwarantujemy umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Pracę w energicznym, pełnym pasji zespole
  • Możliwość nauki i rozwoju
  • Perspektywę długoterminowej współpracy