BRANŻE
ID:235999

Kelner/Kelnerka w hotelu Radisson Blu Centrum

Opis firmy:

Radisson Blu Centrum Hotel w Warszawie, pięciogwiazdkowy hotel zarządzany przez międzynarodową grupę Carlson Rezidor Hotel Group, poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

KELNER / KELNERKA

Oczekujemy:

Jeśli:
-Jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i lubisz pracować z ludźmi,
-Z chęcią podejmiesz się pracy w charakterze kelnera/kelnerki przy obsłudze gości podczas konferencji i bankietów
-Posiadasz ukończone 18 lat,
-Posiadasz aktualną książeczkę sanitarną,
-Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
-Angażujesz się w wykonywaną pracę,
-Potrafisz dobrze organizować pracę własną i jesteś samodzielny w działaniu

Oferujemy:

-Ciekawą pracę w wysokiej klasy hotelu (umowa zlecenie),
-Możliwość dostosowania grafiku do zajęc szkolnych (praca popołudniami, w weekendy)
-Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.