BRANŻE
ID:221050

KONSTRUKTOR STOLARKI ALUMINIOWEJ

Opis stanowiska:

Konstruktor  stolarki aluminiowej

Miejsce pracy: Raciechowice/k.Dobczyc

  • Opracowywanie wycen, kosztorysów konstrukcji aluminiowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów  w zakresie konstrukcji
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania oferty i wdrożenia produkcji
  • nadzór techniczny nad realizacją projektów
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Wymagania:

  • biegła znajomość AutoCad
  • zaawansowana znajomość Excel i pakietu office
  • angielski i/lub niemiecki w stopniu średniozaawansowanym,
  • wykształcenie wyższe techniczne bądź studenci ostatnich lat studiów
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów: Aliplast,Aluprof.
  • Prawo jazdy Kat.B

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,