BRANŻE
ID:237815

KIEROWNIK SKLEPU SUPERMARKET - SZKOLENIE

KIEROWNIK SKLEPU
SUPERMARKET - SZKOLENIE

NR REF. 34023/KSKS/20     Praca w wymiarze 1/1 etatu

MIEJSCE PRACY:

Bielsko-Biała

TWOJE ZADANIA:

Kierowanie zespołem, szkolenie i wspieranie go w wykonywaniu zadań oraz zarządzanie i nadzorowanie przebiegiem procesów w sklepie w celu zapewnienia obsługi klientów na najwyższym poziomie i realizacji celów firmy. Objęcie funkcji będzie poprzedzone czteromiesięcznym szkoleniem mającym na celu przygotowanie kandydata do prowadzenia sklepu supermarket.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu
  • Doskonała znajomość branży i trendów rynkowych
  • Umiejętność kierowania zespołem, motywowania i pozyskiwania zaangażowania pracowników
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych zadań, gotowość do zaangażowania się w realizację strategii firmy
  • Umiejętność wpływania na innych, negocjacji
  • Świadomość finansowa, umiejętność zarządzania budżetem
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania podczas trwania szkolenia oraz po jego zakończeniu
OFERUJEMY:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie mentora, który będzie służył radą oraz dzielił się doświadczeniem
  • ">Dopasowany do Twoich potrzeb plan działań rozwojowych oparty na wcześniejszej analizie mocnych i słabych stron
  • ">Szybką ścieżkę rozwoju – gotowość do awansu nawet już po 4 miesiącach udziału w szkoleniu
  • ">Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ">Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
    Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Dodatkowe świadczenia (świąteczne bony pieniężne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie
aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem,

KIEROWNIK SKLEPU SUPERMARKET – SZKOLENIE

Kierowanie zespołem, szkolenie i wspieranie go w wykonywaniu zadań oraz zarządzanie i nadzorowanie przebiegiem procesów w sklepie w celu zapewnienia obsługi klientów na najwyższym poziomie i realizacji celów firmy. Objęcie funkcji będzie poprzedzone czteromiesięcznym szkoleniem mającym na celu przygotowanie kandydata do prowadzenia sklepu supermarket.

WYMAGANIA:
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych zadań, gotowość do zaangażowania się w realizację strategii firmy

OFERUJEMY:
  • Dopasowany do Twoich potrzeb plan działań rozwojowych oparty na wcześniejszej analizie mocnych i słabych stron
  • Szybką ścieżkę rozwoju – gotowość do awansu nawet już po 4 miesiącach udziału w szkoleniu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro