BRANŻE
ID:238578

Junior HelpDesk

Firma: Polcode Sp. z o.o.

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Data publikacji: 2018-02-19

Branża: Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Będąc na bieżąco z innowacjami w programowaniu, od 12 lat dostarczamy inspirujące rozwiązania dla klientów z całego świata. Dzięki kreatywności i pasji do kodowania zrealizowaliśmy już ponad 1200 projektów opartych na najnowszych technologiach. Działamy jako zespół, wzajemnie wspierając się i dzieląc swoją wiedzą. Tworzymy oprogramowanie szyte na miarę, spełniając potrzeby naszych klientów. Zaufało nam już ponad 800 firm i z każdym projektem jest ich coraz więcej. Chcemy nadawać rytm międzynarodowemu rynkowi IT. Do tego potrzebni są wyjątkowi pracownicy z wizją, pasją i energią. Dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy oraz wsparcie techniczne wszystkich pracowników

  • Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania (Windows, Linux)

  • Konfiguracja i zarządzanie drukarkami sieciowymi

  • Konfiguracja telefonów komórkowych (Android, iOS)

  • Zakup i zamawianie sprzętu, przyjmowanie zgłoszeń o potrzebach sprzętowych firmy oraz sumienne prowadzenie systemu inwentaryzacyjnego

  • Wsparcie administratorów systemowych

  • Przestrzeganie oraz dbanie o wewnętrzną politykę bezpieczeństwa firmy

  • Pomoc przy organizacji firmowych szkoleń, spotkań, wystąpień oraz eventów (wewnętrznych oraz zewnętrznych)

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobrej znajomości budowy komputerów desktopowych i laptopów

  • dobrej znajomości środowisk Windows/Linux

  • podstawowej znajomości zagadnień sieciowych

  • podstawowej znajomości technologii VoIP (Skype), issue trackerów (Redmine) oraz Git’a

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętności przekazywania wiedzy oraz telefonicznego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Polcode to przede wszystkim pasja do IT. Twoje zadania będą zróżnicowane, co tworzy szerokie pole do popisu w ich realizacji.

  • Indywidualna ścieżka kariery i jasny system wynagrodzeń. W każdej chwili z łatwością możesz sprawdzić, jakie skille technologiczne musisz poprawić, aby awansować. Możesz również wybrać dogodny dla siebie kierunek rozwoju (administracja serwerami, praca dla klientów lub programowanie).

  • Lubimy wymieniać się wiedzą i wzajemnie wspierać, dlatego oferujemy naszym pracownikom dofinansowania do certyfikatów, programy szkoleniowe, wyjazdy na konferencje w Polsce i na świecie oraz wiele, wiele innych. Dysponujemy również biblioteką firmową oraz zapewniamy dostęp do platform szkoleniowych Polcode.

  • W Polcode możesz rozwijać swoje zainteresowania. Chcesz pisać na naszego bloga lub prowadzić szkolenia z bezpieczeństwa IT dla naszych pracowników? Z pewnością znajdziemy dla Ciebie ciekawe wyzwania!

  • Elastyczny czas pracy dopasowany do Twoich potrzeb i możliwość pracy zdalnej (kilka razy w miesiącu).

  • Polcode to przede wszystkim ludzie. Spędzamy ze sobą dużo czasu, a integrację urozmaicają nam liczne firmowe eventy i wspólne wyjścia po godzinach pracy.