BRANŻE
ID:237585

Inżynier zapewnienia jakości dostawców (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000DOE4hAAH

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polkowice

Obowiązki:
  • zatwierdzanie i kontrola wzorcowych komponentów zakupowych,
  • tworzenie dokumentacji jakościowej,
  • współpraca z innymi działami w zakresie ciągłej poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych, metod pomiarowych,
  • rozpatrywanie i nadzór nad reklamacjami dostawców (ocena i zatwierdzanie raportów 8D),
  • ocena dostawców na podstawie wewnętrznych standardów (QCD kryteria),
  • wspomaganie działu nowych projektów we wdrażaniu nowych dostawców, komponentów,
  • przeprowadzanie audytu procesu dostawców (preselekcja - produkcja masowa),
  • raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, 8D, 5Why, Ishikawa, Pareto, SPC, MSA),
  • znajomość systemu zarządzania jakością ISO TS, VDA,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności audytorskie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • realną możliwość rozwoju,
  • liczne dodatkowe benefity oraz premie,
  • pracę w renomowanej firmie.

Obowiązki:zatwierdzanie i kontrola wzorcowych komponentów zakupowych,
tworzenie dokumentacji jakościowej,
współpraca z innymi działami w zakresie ciągłej poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych, metod pomiarowych,
rozpatrywanie i nadzór nad reklamacjami dostawców (ocena i zatwierdzanie raportów 8D),
ocena dostawców na podstawie wewnętrznych standardów (QCD kryteria),
wspomaganie działu nowych projektów we wdrażaniu nowych dostawców, komponentów,
przeprowadzanie audytu procesu dostawców (preselekcja - produkcja masowa),
raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, 8D, 5Why, Ishikawa, Pareto, SPC, MSA),
znajomość systemu zarządzania jakością ISO TS, VDA,
znajomość rysunku technicznego,
dobra znajomość pakietu MS Office,
umiejętności audytorskie,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji,
dobra organizacja pracy własnej,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
realną możliwość rozwoju,
liczne dodatkowe benefity oraz premie,
pracę w renomowanej firmie.