BRANŻE
ID:238316

Inżynier jakości

Numer referencyjny: a0t5800000FbGGxAAN

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko, Wałbrzych, Dzierżoniów, Bielawa, Świdnica, Nowa Ruda

Opis stanowiska:
  • koordynacja pracy inspektorów jakości,
  • nadzór i raportowanie wskaźników jakościowych,
  • realizacja oraz koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesu produkcyjnego oraz reklamacji klienta,
  • realizacja zadań związanych z wymogami normy ISO 9001:2000.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek zarządzanie jakością lub pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę na terenie Kłodzka,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej praz premii,
  • benefity pozapłacowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych narzędzi, urządzeń pomiarowych oraz systemów CAQ,
  • możliwość uczestniczenia w interfunkcjonalnych projektach oraz warsztatach jakościowych (Quality Week/SWAT),
  • indywidualna ścieżka kariery.

Opis stanowiska:koordynacja pracy inspektorów jakości,
nadzór i raportowanie wskaźników jakościowych,
realizacja oraz koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych,
rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych wynikających z przebiegu procesu produkcyjnego oraz reklamacji klienta,
realizacja zadań związanych z wymogami normy ISO 9001:2000.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek zarządzanie jakością lub pokrewne),
dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność pracy pod presją czasu,
doświadczenie na stanowisku inżyniera będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:pracę na terenie Kłodzka,
atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się ze stawki podstawowej praz premii,
benefity pozapłacowe,
pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych narzędzi, urządzeń pomiarowych oraz systemów CAQ,
możliwość uczestniczenia w interfunkcjonalnych projektach oraz warsztatach jakościowych (Quality Week/SWAT),
indywidualna ścieżka kariery.