BRANŻE
ID:232752

Inżynier ds. rozwoju produktów (m/k)

Numer referencyjny: INŻ/BOL/0417

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Legnica

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • współpraca z klientem,
  • rozwój nowych produktów oraz ich komponentów,
  • współpraca z dostawcami,
  • testowanie próbek i prototypów pod kątem funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz spełniania wymagań obowiązujących norm,
  • praca w zespołach interdyscyplinarnych (miejscowych i międzynarodowych),
  • przygotowanie i dostarczenie prototypów, wykonywanie i dokumentowanie testów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i CAD (platforma SolidWorks),
  • uczestnictwo w zespołach projektowych w analizach jakościowych i niezawodnościowych (takich jak FMEA),
  • rozwijanie metod analitycznych oraz wspieranie w optymalizacji komponentów i aktualnie oferowanych wyrobów,
  • wsparcie działu produkcji.

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie techniczne bądź elektryczne,
  • praktyczne doświadczenie zdobyte w obszarze R&D lub produkcji,
  • zdolność do szybkiej analizy zagadnień technicznych, umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość analizy jakościowej FMEA,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • bezpośredni i realny wpływ na obecne i przyszłe innowacyjne wyroby,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych indywidualnych i grupowych,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • życzliwą atmosferę w pracy umożliwiającą samorealizację,
  • miejsce pracy: Bolesławiec