BRANŻE
ID:232260

Inżynier ds. rozwoju produktów elektrycznych (m/k) (Bolesławiec)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Numer referencyjny: INŻ/BOL/0417

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • projektowanie grzejników elektrycznych,
  • dążenie do ulepszania procesów technologicznych przy produkcji grzejników elektrycznych,
  • testowanie próbek i prototypów pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa oraz spełniania wymagań obowiązujących norm i wymagań klienta,
  • praca w zespołach interdyscyplinarnych (miejscowych i międzynarodowych) z uwzględnieniem ścisłej współpracy ze specjalistami z obszarów inżynierii, technologii i rozwoju elektroniki oraz oprogramowania,
  • realny wpływ na rozwój produktów firmy,
  • tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą projektu.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją techniczną,
  • znajomość branży elektrycznej,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze systemu SAP.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • miejsce pracy: Bolesławiec,
  • pomoc przy relokacji,
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w rożnych obszarach,
  • szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • życzliwą atmosferę w pracy umożliwiającej samorealizację.