BRANŻE
ID:238499

Inżynier budowy – Kierownik robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Inżynier

Miejsce pracy:

Data publikacji: 2018-02-20

Branża: Budownictwo / Nieruchomości

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Przedsiębiorstwo Budowlane MK-BUD działa na rynku od 1998 roku.

Zakres naszej działalności:

  • budownictwo mieszkaniowe jedni i wielorodzinne
  • budownictwo przemysłowe (konstrukcje żelbetowe)
  • kompleksowa budowa i remonty dróg, parkingów oraz ciągów pieszych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
  • utrzymaniowe roboty drogowe
  • sieci kanalizacyjne i wodociągowe wraz z infrastrukturą (oczyszczalnie ścieków wód opadowych, przepompownie)
  • roboty melioracyjne
  • roboty ziemne i makroniwelacyjne
  • roboty elektryczne
  • transport materiałów sypkich i spaletowanych
  • wynajem sprzętu budowlanego

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy
  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców

Oczekujemy:

  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • umiejętności kierowania zespołem
  • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz ubezpieczeniowego