BRANŻE
ID:229577

IT Recruiter - praca zdalna

Opis firmy:

Expertido.com to nowoczesna platforma HR – tu firmy IT mogą wyłowić najlepszych pracowników, a eksperci IT odnaleźć projekt marzeń przy wsparciu osobistej opiekunki kariery.

IT RECRUITER to obecnie najbardziej pożądany pracownik na rynku. Wzrost poziomu informatyzacji świata przyniósł olbrzymie zapotrzebowanie na informatyków. A że ktoś ich musi odnaleźć, zrekrutować i przeprowadzić przez proces zatrudniania – pojawiła się szeroka przestrzeń pracy dla humanistów.

Opis stanowiska:

IT RECRUITER PRACA DLA STUDENTEK W HR
  • nowy, przyszłościowy zawód, którym zrobisz wrażenie w CV
  • home office, czyli pracujesz w kapciach we własnym domu – idealne na jesienną pluchę :)
  • ambitna i poważna praca, a płatna lepiej niż większość dostępnych dla studentów...

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • przeglądanie Internetu w poszukiwaniu talentów IT,
  • wychwytywanie interesujących specjalistów IT w mediach społecznościowych
  • stały kontakt ekspertami w ramach portalu expertido.com

Oczekujemy:

WYMAGANIA:
  • około 6 8h pracy dziennie, w wybranym przez Ciebie momencie dnia... czy nocy:)
  • własny komputer z dostępem do sieci
  • chęć pracy z ludźmi i rozpoznawania ich motywacji życiowych
  • mile widziany komunikatywny angielski
Zapraszamy także studentki ze Wschodu działamy również na rynku ukraińskim, więc poszukujemy także Pań z biegłym rosyjskim / ukraińskim

Oferujemy:

  • niezbędne szkolenia
  • możliwość zdobycia nowego zawodu
  • elastyczność i miłą atmosferę
  • wynagrodzenie 12zł/h + premie!