BRANŻE
ID:235353

Grafik DTP (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Numer referencyjny: GDT/POZ/0817
Włocławek

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • przygotowanie plików graficznych do produkcji na różnych maszynach poligraficznych,
  • dbałość o wysoki standard i jakość wykonanych plików,
  • obsługa drukarek wielkoformatowych oraz ploterów i laminatorów,
  • staranne nakładanie i aplikacja druków i folii,
  • współpraca z innymi pracownikami działu w celu terminowej realizacji zleceń dla klientów zewnętrznych firmy.
Wymagania:
  • praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu plików graficznych do druku na maszynach drukarskich min. rok,
  • znajomość programu Adobe Ilustrator umożliwiająca wykonywanie codziennych działań,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem,
  • umiejętność planowania pracy swojej oraz organizacja zadań zgodnie z priorytetami.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy na pełen etat w godzinach 07.00 15.00 od poniedziałku do piatku,
  • pracę stacjonarną w międzynarodowej firmie, która intensywnie się rozwija,
  • solidne wdrożenie na stanowisko pracy i wsparcie doświadczonych kolegów z firmy w późniejszym okresie,
  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii uznaniowej (po okresie próbnym),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w różnych projektach dla największych marek w Europie.

Miejsce pracy: okolice Włocławka

Oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy.