BRANŻE
ID:238767

Elektryk utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZIkdAAH

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Września

Data publikacji: 2018-03-02

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń znajdujących się w firmie,
  • systematyczne i terminowe wykonywanie przeglądów technicznych oraz naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń w oparciu o dostarczoną przez firmę dokumentację techniczną,
  • współpraca z działem produkcji w celu sprawnego usunięcia awarii maszyn,
  • aktywny udział w projektach optymalizujących pracę w dziale.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe techniczne - mile widziane z zakresu elektryki,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu zadań na podobnym stanowisku, w firmie o profilu produkcyjnym,
  • praktyczne umiejętności związane z naprawą maszyn (m.in. wtryskarki, tokarki, automaty tokarskie),
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych - warunek konieczny (jednym z etapów rozmów jest weryfikacja wiedzy z tego zakresu),
  • mocno rozwinięte kompetencje komunikacyjne, interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w zakładzie produkcyjnym, dającym duże możliwości rozwoju zawodowego oraz kompetencji technicznych w rozwijającej się firmie z udziałem kapitału niemieckiego,
  • dodatkowe świadczenia płacowego oraz pozapłacowe tzw. pakiet socjalny,
  • dla osób zamieszkałych w dalszej odległości od zakładu pracy istnieje możliwość uzyskania dofinansowania kosztów zakwaterowania,
  • pracę w zgranym zespole oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących wiedzę, umiejętności i kwalifikacje.

Obowiązki:utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń znajdujących się w firmie,
systematyczne i terminowe wykonywanie przeglądów technicznych oraz naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń w oparciu o dostarczoną przez firmę dokumentację techniczną,
współpraca z działem produkcji w celu sprawnego usunięcia awarii maszyn,
aktywny udział w projektach optymalizujących pracę w dziale.

Wymagania:wykształcenie min. zawodowe techniczne - mile widziane z zakresu elektryki,
min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu zadań na podobnym stanowisku, w firmie o profilu produkcyjnym,
praktyczne umiejętności związane z naprawą maszyn (m.in. wtryskarki, tokarki, automaty tokarskie),
aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych - warunek konieczny (jednym z etapów rozmów jest weryfikacja wiedzy z tego zakresu),
mocno rozwinięte kompetencje komunikacyjne, interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w zakładzie produkcyjnym, dającym duże możliwości rozwoju zawodowego oraz kompetencji technicznych w rozwijającej się firmie z udziałem kapitału niemieckiego,
dodatkowe świadczenia płacowego oraz pozapłacowe tzw. pakiet socjalny,
dla osób zamieszkałych w dalszej odległości od zakładu pracy istnieje możliwość uzyskania dofinansowania kosztów zakwaterowania,
pracę w zgranym zespole oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących wiedzę, umiejętności i kwalifikacje.