BRANŻE
ID:239656

Elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FcwGsAAJ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nekla, Gniezno, Września

Obowiązki:
  • bieżące prowadzenie, sprawdzanie przeglądów oraz stanu maszyn (wtryskarki/automaty tokarskie),
  • naprawa maszyn i diagnozowanie usterek,
  • obsługa rozdzielni niskiego i wysokiego napięcia.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uzyskania dofinansowania kosztów zakwaterowania,
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • dodatkowe świadczenia płacowe oraz pozapłacowe tzw. ''pakiet socjalny''.

Obowiązki:bieżące prowadzenie, sprawdzanie przeglądów oraz stanu maszyn (wtryskarki/automaty tokarskie),
naprawa maszyn i diagnozowanie usterek,
obsługa rozdzielni niskiego i wysokiego napięcia.

Wymagania:wykształcenie kierunkowe,
doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu,
mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość uzyskania dofinansowania kosztów zakwaterowania,
możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
dodatkowe świadczenia płacowe oraz pozapłacowe tzw. ''pakiet socjalny''.