BRANŻE
ID:233318

Elektryk/Elektromonter (m/k)

Numer referencyjny: GE/BER/0517

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko
Nr ref.: GE/BER/0517

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • czytanie rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • realizacja zadań związanych z montażem instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi normami produkcyjnymi,
  • wykonywanie okablowania zgodnie na podstawie schematu,
  • montowanie półprzewodników i elementów do chłodzenia,
  • współpraca przy tworzeniu produktów prototypowych,
  • praca nad wykrywaniem wadliwych elementów lub usterek,
  • wdrażanie poprawionych błędów,
  • eksploatacja wózków widłowych i suwnic.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym,
  • mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się dokumentacją elektryczną dla przemysłu,
  • chęć wyjazdu do Niemiec w okresie wakacyjnym,
  • znajomość języka niemieckiego technicznego lub angielskiego w stopniu dobrym.

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • udział w optymalizacji produkcji szaf elektronicznych,
  • niezależną współprace z działami inżynieryjno-rozwojowymi,
  • zapewniamy i opłacamy zakwaterowanie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa +premia,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas określony,
  • pracę wakacyjną do sierpnia,
  • miejsce pracy: Berlin.