BRANŻE
ID:237430

Elektronik (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZzRJAA1

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubań

Obowiązki:
  • serwis maszyn i urządzeń drukarni,
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów i przeglądów,
  • praca w zespole.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne o kierunku: elektronik, automatyk, elektryk,
  • doświadczenie w przemyśle na stanowisku elektronik lub automatyk (znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej i napędów),
  • mile widziana znajomość sterowników Simatic S7,
  • mile widziana znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych i diagnostycznych.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • możliwe dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy,
  • umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony.

Obowiązki:serwis maszyn i urządzeń drukarni,
nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń,
usuwanie awarii, przeprowadzanie remontów i przeglądów,
praca w zespole.

Wymagania:wykształcenie min. średnie techniczne o kierunku: elektronik, automatyk, elektryk,
doświadczenie w przemyśle na stanowisku elektronik lub automatyk (znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej i napędów),
mile widziana znajomość sterowników Simatic S7,
mile widziana znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych i diagnostycznych.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
możliwe dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy,
umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony.