BRANŻE
ID:232422

Elektronik/Automatyk (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: EA/WAW/0417
Suwałki

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych, przeglądy maszyn i urządzeń,
  • prace modernizacyjne i konserwacyjne,
  • dokonywanie przeglądów technicznych sprzętu,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
  • instalacja nowego sprzętu oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami na etapie instalacji.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, elektronika, automatyka,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV,
  • umiejętność czytania instrukcji i dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • gotowość do pracy na terenie woj. podlaskiego,
  • dla osób bez doświadczenia możliwość przyuczenia.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny system premiowania oraz pakiet socjalny,
  • pomoc przy ewentualnej relokacji,
  • bezpłatne posiłki,
  • szkolenia,