BRANŻE
ID:220938

Drive Test Engineer

Opis firmy:

LCC jest niezależnym wiodącym dostawcą usług związanym z sektorem Telekomunikacyjnym,
specjalizującym się w usługach projektowania, pomiarów, budowy, zarządzania i utrzymania sieci oraz świadczy usługi konsultingowe.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy dyspozycyjnych osób z wykształceniem kierunkowym telekomunikacyjnym lub pokrewnym na stanowisko Drive Test Engineer.
Zakres obowiązków obejmuje:
Pomiary parametrów sieci komórkowych;·
Obsługa i kontrola poprawności pracy sprzętu pomiarowego.

Oczekujemy:

Biegła obsługa komputerów;·
Gotowość do podróży i delegacji służbowych za granicę (nawet kilkumiesięcznych);·
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane niestacjonarne - wyjazdy);·
Dobra znajomość jęz. angielskiego;·
Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku;·
Szkolenia oraz możliwość rozwoju;·
Zatrudnienie na umowę o pracę;
Dodatkowe wysokie wynagrodzenie za podróże służbowe (diety).