BRANŻE
ID:219631

Doradca techniczny (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Heideck/Dzierżoniów
Nr ref.: DT01/WRO/0815

Opis stanowiska:

OBOWIĄZKI:
  • profesjonalne doradztwo techniczne dla klienta w procesie sprzedaży produktu (komora do pomiaru fal elektromagnetycznych),
  • dobór, prezentacja oraz kalkulacja kompleksowych rozwiązań dla klientów,
  • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • prezentacja firmy na branżowych targach.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne (wydział elektroniczny lub elektryczny),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym warunek konieczny (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • dobra organizacja i samodzielność w pracy,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • kreatywność i chęć poszerzania wiedzy,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane umiejętności sprzedażowe.
OFERUJEMY:
  • pracę w renomowanej firmie,
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kurs zagraniczny przygotowujący do pracy w Polsce (oddelegowanie do pracy w Niemczech dieta w euro),
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji.