BRANŻE
ID:213489

Doradca ds. marki, Promotor, Użytkownik Apple

Numer referencyjny: PromPol11/2014

Opis firmy:

Firma konsultingowa, specjalizującą się m. in. w merchandisingu oraz wspieraniu systemów dystrybucji.

Opis stanowiska:

  • Promowanie produktów
  • Sprzedaż produktów
  • Dbanie o ekspozycję w sklepie
  • Raportowanie
  • Branie udziału w szkoleniach

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość obsługi sprzętów elektroniki użytkowej ( tj. iPad, iPhone, MacBook),
  • zainteresowanie nowinkami technicznymi,
  • umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z Klientami i zdolności do przekazywania wiedzy,
  • determinacja i zapał do pracy,
  • mile widziani studenci

Oferujemy:

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • młody zespół,
  • możliwość poszerzania technicznej wiedzy na szkoleniach produktowych jednego z liderów wśród światowych producentów elektroniki użytkowej,
  • zatrudnienie od listopada,
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. Przesłanych aplikacji nie zwracamy.