BRANŻE
ID:236126

Doradca klienta

DORADCA KLIENTA

PRACA W WYMIARZE 1/1 ETATU

TWOJE ZADANIA

Obsługa klienta na najwyższym poziomie w tym udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. Od kandydatów na to stanowisko nie wymagamy doświadczenia zawodowego i zapewniamy przeprowadzenie wszelkich niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy.

WYMAGANIA:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
  • Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
  • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami
ZAAPLIKUJ