BRANŻE
ID:232652

Doradca Klienta ABC

DORADCA KLIENTA ABC
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Szczecinek

Eurocash Cash&Carry

liczy około 190 hal i jest największa pod względem liczby posiadanych placówek sieć hurtowni typu cash&carry w Polsce. Specjalizuje się w sprzedaży produktów FMCG. Zespół Eurocash Cash&Carry poszukuje obecnie kandydatów na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • Pozyskiwanie potencjalnych nowych uczestników sieci franczyzowej abc,
  • Kompleksowe doradzanie franczyzobiorcom w zakresie kształtowania polityki cenowej, asortymentowej i merchandisingowej,
  • Rozwijanie w sklepach franczyzowych nowych kategorii produktowych,
  • Realizacja budżetów sprzedażowych,
  • Zapewnianie skutecznej komunikacji na linii hurtownia-franczyzobiorca,
  • Budowanie stabilnych, pozytywnych relacji z klientami.
Idealny kandydat powinien:
  • Mieć wykształcenie minimum średnie,
  •  Posiadać minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w branży FMCG,
  • Doświadczenie na stanowisku Doradcy Klienta w sieci sklepów spożywczych/spożywczo-przemysłowych,
  • Znać lokalny rynek detaliczny oraz techniki sprzedażowe,
  • Wykazać się doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji z klientami,
  • Charakteryzować się zdolnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi,
  • Posiadać prawo jazdy kat. B i być gotowym do pracy mobilnej,
  • Dobrze znać pakiet MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w merchandisingu, handlu hurtowym, szkoleniu właścicieli/kierowników sklepów spożywczych, prowadzeniu sklepu spożywczego lub po stronie dystrybutora.
Na tym stanowisku zapewniamy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, tablet, telefon,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawą pracę i wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)

  • Posiadać minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w branży FMCG,