BRANŻE
ID:210355

Dekorator w salonie MOHITO

Opis firmy:

Firma LPP S.A. jest liderem w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży w Polsce. Właściciel marek: Reserved, Cropp, Sinsay, House oraz Mohito. Zatrudniamy łącznie 15000 osób: w siedzibie głównej firmy mieszczącej się w Gdańsku, Krakowie, Centrum Logistycznym w Pruszczu Gdańskim oraz krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

DEKORATOR W SALONIE MOHITO

 Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • aranżacja salonu zgodna z zasadami Visual Merchandisignu przyjętymi w sieciach LPP SA.

Od kandydatów oczekujemy:
  • zdolności plastycznych i zmysłu estetycznego;
  • kreatywności;
  • zainteresowania modą;
  • samodzielności i zaangażowania;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • zdolności organizacyjnych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia z zakresu VM-u;
  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole;
  • zakupy na preferencyjnych warunkach;
  • pracę w znanej, modowej marce.