BRANŻE
ID:235956

DOSTAWCA – ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA)

TWOJE ZADANIA:

Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych kat.B
  • Znajomość topografii miasta
  • Wysoka kultura jazdy
OD NAS OTRZYMASZ:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
  • Benefity w postaci zniżki na zakupy i posiłki, bony okolicznościowe
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)