BRANŻE
ID:212972

Copywriter- krótkie teksty reklamowe

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Copywriter

Miejsce pracy: woj. małopolskie

Data publikacji: 2014-10-27

Branża: Inne

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis stanowiska:

Jest to praca zdalna, wykonywana we własnym w domu, w godzinach dowolnych. Rozliczenie na podstawie wykonanych tekstów, wypłata raz w miesiącu po osiągnięciu pułapu minimum 200 zł. Jeśli w danym miesiącu osoba nie przekroczyła tego pułapu, zarobione pieniądze przechodzą na następny miesiąc. Spowodowane jest to formą rozliczenia – umowy o dzieło poniżej 200 zł rozliczane są ryczałtem co powoduje mniejsze wypłaty netto dla pisarzy.

Pisarz sam wybiera tematy na jakie chce pisać opisy produktów oraz inne teksty na specjalnym panelu, który jednocześnie podlicza zarobione pieniądze. Przelewy realizowane są drogą internetową na wskazane przez pisarza konto.

Szukamy copywriterów piszących nie tylko w języku ojczystym, ale również językach: niemieckim, hiszpańskim, włoskim (mile widziane inne języki).

Przed rozpoczęciem współpracy prosimy o wysłanie przykładowych prac [jeśli piszecie Państwo w innych językach, to od razu proszę link do pracy, lub tekst w tym języku] - mogą być w formacie pdf, lub nawet linki do opublikowanych tekstów. Wysłane prace nie zostaną przez nas nigdzie wykorzystane, chcemy jedynie sprawdzić warsztat.

Oczekujemy:

  • Terminowość.

  • Lekkość pisania, mile widziani studenci kierunków humanistycznych.

  • Uczciwość, teksty są sprawdzane specjalnym oprogramowaniem pod względem unikalności. Pisarze są instruowani jak nie robić duplikatów i czym jest duplikat (jeśli nie wiedzą co to znaczy)

Oferujemy:

  • praca w dowolnych godzinach

  • samodzielny wybór tematów do pisania ze specjalnego panelu

  • możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach pracy (płacimy za wykonaną pracę, a mimo to chętny pisarz otrzymuje od nas zaświadczenie o odbytych praktykach jako redaktor tekstów)

Wynagrodzenie:

  • tekst „wyższej jakości/” poradniki– od 1,4 zł / 1000 znaków
  • opis do sklepu – 0,5 zł brutto / 300 znaków
  • teksty w innych językach: niemieckim, hiszpańskim, włoskim, itp- 3zł za 1000 znaków- tzw. precle, od 6 zł za 1000 znaków- treści „wyższej jakości”