BRANŻE
ID:215303

COPYWRITER / REDAKTOR

Opis firmy:

Firma EACTIVE wiemy jak: https://www.eactive.pl/ specjalizująca się w reklamie w wyszukiwarkach internetowych to marka o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firma działa od 2000 roku. Nasza strona ma obecnie pierwsze miejsce pod frazą pozycjonowanie – sprawdź sam naszą skuteczność w Google. Naszym klientom oferujemy nowatorskie i profesjonalne podejście do usługi pozycjonowania.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • tworzenie unikalnych tekstów na strony www i portale społecznościowe (poradniki, artykuły, teksty reklamowe),
  • redagowanie i korekta tekstów,
  • tworzenie haseł reklamowych.
Wymagania:
  • szeroki zasób słów i synonimów języka polskiego podczas pisania tekstów,
  • bardzo dobra znajomość interpunkcji i szyku zdania języka polskiego,
  • kreatywność pisania,
  • duże zaangażowanie,
  • samodzielność,
  • sumienność,
  • komunikatywność,
  • dokładność,
  • pracowitość,
  • podstawową znajomość zagadnień SEO,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • praktyczna umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie,
  • sprawne posługiwanie się komputerem i edytorami tekstu.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • pracę w młodym i nieprzeciętnym zespole,
  • pracę przy ciekawych i złożonych projektach,
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia,
  • stałe godziny pracy 8-16.