BRANŻE
ID:215719

COPYWRITER - 35-50 zł/tekst

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby z lekkim piórem do pisania tekstów w języku polskim na określone tematy na podstawie określonej literatury.

Przed rozpoczęciem współpracy prosimy o wysłanie przykładowych prac mogą być w formacie pdf, lub nawet linki do opublikowanych tekstów. Wysłane prace nie zostaną przez nas nigdzie wykorzystane, chcemy jedynie sprawdzić warsztat. (Zgłoszenia bez przykładów będą automatycznie kasowane).

Oczekujemy:

  • Terminowości

  • Poprawnych stylistycznie, gramatycznie i merytorycznie tekstów

  • Uczciwości - teksty są sprawdzane specjalnym oprogramowaniem pod względem unikalności.

Oferujemy:

  • praca w dowolnych godzinach

  • możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach pracy (płacimy za wykonaną pracę, a mimo to chętny pisarz otrzymuje od nas zaświadczenie o odbytych praktykach jako redaktor tekstów)

Wynagrodzenie:

Rozliczamy się za znaki. Potrzebujemy tekstów w granicach 5000 znaków, gdzie oferujemy 7- 10 zł netto/1000 znaków

Osoby, które spełnią nasze oczekiwania mogą liczyć na stałe zlecenia.