BRANŻE
ID:239634

Brygadzista (m/k) (atrakcyjne wynagrodzenie)

Numer referencyjny: a0t5800000FcwC3AAJ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las, Poznań, Oborniki

Obowiązki:
  • zarządzanie całościowym procesem produkcji,
  • obsługa falcerki, maszyny do oprawy klejonej, maszyny do oprawy zeszytowej, laminarki,
  • nadzór nad kontrolą jakości produktów,
  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego,
  • zarządzanie pracą pracowników produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane: poligraficzne),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • doświadczenie w pracy w introligatorni (falcowanie, oprawa klejona/zeszytowa) - minimum 2 lata,
  • dynamika działania, odpowiedzialność i dokładność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (docelowo planowane wprowadzenie 2 zmiany).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 1-zmianowym (6-14),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku.
Miejsce pracy: Suchy Las (koło Poznania)

Obowiązki:zarządzanie całościowym procesem produkcji,
obsługa falcerki, maszyny do oprawy klejonej, maszyny do oprawy zeszytowej, laminarki,
nadzór nad kontrolą jakości produktów,
nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego,
zarządzanie pracą pracowników produkcji,
prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane: poligraficzne),
doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
doświadczenie w pracy w introligatorni (falcowanie, oprawa klejona/zeszytowa) - minimum 2 lata,
dynamika działania, odpowiedzialność i dokładność,
umiejętność pracy zespołowej,
dyspozycyjność do pracy zmianowej (docelowo planowane wprowadzenie 2 zmiany).

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę w systemie 1-zmianowym (6-14),
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę od poniedziałku do piątku.