BRANŻE
ID:231685

Barista/pracownik kawiarni Starbucks

Opis firmy:

Kawiarnie Starbucks to codzienna przystań dla miłośników kawy na całym świecie. Jesteśmy miejscem, gdzie nie tylko napijesz się kubka wyśmienitej kawy, ale przede wszystkim spędzisz czas w wyjątkowej atmosferze. W naszych kawiarniach pracują prawdziwi pasjonaci kawy, którzy kochają to co robią i przez to gwarantują naszym gościom wyjątkową jakość serwowanych produktów.

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik kawiarni/Barista w Starbucks Bielany Wrocławskie
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie, stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Oczekujemy:

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywna energię, lubisz pracę z ludźmi, masz silną motywację do nauki i rozwoju, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku to ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:

Dołącz do nas, a będziesz mógł:

• Doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery pracy i poznać wspaniałych ludzi
• Poznać szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia
• Pracować w fascynującym świecie kawy, w jednej z najbardziej znanych marek na świecie
• Uczyć się od najlepszych
• Stworzyć grafik dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb
• Otrzymać atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy