BRANŻE
ID:215455

Badacz rynku i opinii - konsultant

Numer referencyjny: mkw/2015

Opis firmy:

Openfield sp. z o.o. to firma zajmująca się badaniami rynku i opinii. Na rynku działamy już 6 lat, realizujemy projekty ogólnopolskie komercyjne i publiczne. Systematycznie tworzymy nowe usługi i produkty badawcze, stale podnosimy swoje kompetencje. Siedziba firmy jest w Opolu ale chętnie współpracujemy w modelu pracy zdalnej.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów badawczych
  • koordynacja badań terenowych
  • analiza danych statystycznych i jakościowych
  • przygotowywanie raportów z badań
  • przygotowywanie prezentacji
  • tworzenie standardów realizacji badań
  • tworzenie nowych produktów badawczych

Oczekujemy:

  • zaangażowanie w realizowane projekty badawcze
  • znajomość metodologii badań społecznych oraz umiejętności badawcze (badania jakościowe i ilościowe)
  • umiejętności związane z nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji z klientami
  • kreatywność
  • chęć rozwoju zawodowego i pogłębiania wiedzy z zakresu metodologii i nowych rozwiązań badawczych
  • poczucie odpowiedzialności za powierzane zadania
  • wielozadaniowość
  • dobrej organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • duży kapitał praktycznej wiedzy
  • samodzielne stanowisko pracy
  • systematyczny rozwój
  • elastyczne zasady współpracy
  • premie uzależnione od wyników pracy